PIDEVALT MÜÜGIS

  1. kuiv saematerjal
  2. immut. materjal
  3. terassilaud
  4. höövelmaterjal
  5. välisvoodrilaud
  6. põrandalauad

Kuivatatud Saematerjal

Kuivatatud puidu eelisteks võrreldes kuivatamata puiduga on säilivuse paranemine, tugevusomaduste paranemine, isolatsioonivõime paranemine, liitmisvõimaluste laienemine, pinnatöötlemise võimaluste laienemine, materjalide käsitlemise lihtsustumine. Võrreldes kuivatamata materjaliga on hilisemad kuivamisest tingitud kahanemised ja kujumuutused minimaalsed.

Soovitame ehitusel kasutada kuivatatud saematerjali.

Välisvoodrilauad

Välisvoodrilauaks soovitatakse kasutada kuusepuitu. Oma erilise rakuehituse tõttu imeb kuusepuit männist vähem niiskust ning niiskusest tingitud muutused on väiksemad.

Puit on võimeline ühtlustama ilma vaheldumisest tingitud niiskussisalduse muutusi seda paremini, mida paksem on materjal. Seetõttu on välisvoodrilaua soovitav paksus vähemalt 21 mm. Voodrilaua toormena kasutatakse hoolika optilise kontrolli läbinud kuusepalgi südamematerjali. Voodrilaua peensaetud väliskülg on lõigatud lintsaega, tagapind jämehööveldatud. Välisvoodrilaua tagaküljele on freesitud pikisuunalised sooned (välja arvatud UYL profiilil), mis vähendavad võimalikke puidu sisepingest tekkivaid kujumuutusi.

Höövelmaterjal

Nelikant höövelpuit on kõigist neljast küljest hööveldatud saematerjal. Selline materjal sobib peaaegu igasuguseks tavaliseks ehitustööks alates talades, roovidest kuni vooderdusteni. Toormeks olev kõrgekvaliteediline kuusepuit on läbinud hoolika optilise kontrolli. Tööstuslikult kuivatatud höövelpuidust toode pinnatöötlus on kõrge kvaliteediga. Hööveldamisega saavutatakse puidu soovitud profiil, pinna siledus ja mõõtmete täpsus. Hööveldatava puidu niiskusaste tohib olla maksimaalselt 15…18%

OSTMISEKS SAATKE HINNAPÄRING

Nimi: *(nõutav)

Email: *(nõutav)

Telefon: *(nõutav)

Soovin Tellida:

Teema

Teie sõnum - Kirjeldage oma soovi